Volné pracovní místo  Technik kvality

Lokalita Dačice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Provádět vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu
Mít na starost výrobkové audity
Tvořit a zavádět nápravná a preventivní opatření
Číst ve výkresové dokumentaci
Pracovat s kontrolními a měřícími zařízeními
Sestavovat plány kontrol pro dané produkty

Požadujeme

Máte již zkušenosti s měřícími a kontrolními zařízeními a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Hledáme novou posilu do oblasti kontroly kvality, šanci má i absolvent. Zkrácená pracovní doba 7,5 hod., 3směnný provoz, 25 dní dovolené, další benefity.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci v zahraniční společnosti
Pohodovou atmosféru na pracovišti
Zaškolení od zkušených kolegů
3-směnný provoz
25 dní dovči
Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
Příspěvek na stravování
Možnost jazykového vzdělávání
Firemní benefity
Místo výkonu práce: region Dačice

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁC NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽVOTOPIS, AŤ PROBEREME DETAILY.